Vyhledávání:

rozšířené

Aktuality

Expedice objednávek18.12.2018
Objednávky přijaté v termínu od 20.12.2018 do 6.1.2019 budou expedovány od 7.1.2019

DOVOLENÁ07.08.2017
 Od 11.8. do 15.8. dovolená   Od 16.8 běžná provozní doba

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
»Doporučte nás

O nás

Kdo jsme?

Představujeme moderní model firmy, jejíž zaměstnanci jsou vedeni k osobnímu přístupu ke každému zákazníkovi. Nabízíme Vám své dlouholeté zkušenosti a praxi v oboru. Naše firma je členem mezinárodní pneuservisní sítě First Stop, která je jedním z největších dodavatelů pneumatik v Evropě.

Hlavními zákazníky naší firmy jsou leasingové firmy Arval, Business Lease a další. Specializujeme se na správu vozových parků firem všech velikostí.
Cílem našeho snažení byl a vždy bude spokojený zákazník.

 

Kam patříme?

First Stop je koncept partnerství specializovaných prodejců pneumatik, kteří nabízejí zákazníkům vysoký standard služeb. Soukromá i firemní klientela má u nás k dispozici nejlepší poradenství ohledně pneumatik, autoservisu a náhradních dílů.

Mezi členy sítě First Stop patří jak malé začínající pneuservisy nabízející základní pneuservis, tak velké servisy s rozsáhlou nabídkou zboží a služeb. Dle velikosti servisu, nabízených služeb a sortimentu rozlišujeme tři základní úrovně pneuservisů, značené třemi, čtyřmi nebo pěti hvězdičkami podobně jako hotely.

Koncepce partnerství First Stop od svého zformování v roce 1994 stále rostla, a dnes sestává z více než 1 900 partnerů ve 24 evropských zemích. Kdekoli žijete, pracujete nebo cestujete, jeden z našich First Stop partnerů bude vždy nablízku. V České republice byl koncept First Stop představen v roce 2006 a v tomtéž roce do sítě First Stop vstoupili první nezávislí prodejci.

Všichni partneři First Stop jsou specializovaní prodejci pneumatik, kteří si vybudovali svůj vlastní podnik a jsou pevně zakotveni na místním trhu pneumatik ve Vašem regionu. Vzhledem k tomu, že jsou mimo jiné zásobováni jedním z největších světových výrobců pneumatik, mohou Vám nabídnout široký výběr špičkových výrobků vysoké kvality a velmi dobrý poměr ceny a výkonu.

Naši partneři

Provozovatel

Zasílání novinek

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách